Kontaktinfo

Postadresse: HANSKEMAKERBAKKEN 3
Besøksadresse: HANSKEMAKERBAKKEN 3
Postnummer 7018
Poststed: Trondheim

Telefon: +47 73 96 60 00
Mobil: +47 94 000 111
Epost: firmapost@svanebemanning.no

Her vil dere finne kontaktinformasjon for Svane Bemanning AS.
Sender dere melding til oss med kontaktskjema, går denne
meldingen direkte til vår administrasjon.
Vi prøver å besvare alle e-poster så raskt vi kan.
Har du ikke hørt fra oss innen 48 timer, vennligst ta kontakt med oss på telefon +47 73 96 60 00.
Dette gjelder ikke helg eller helligdager

 

Johnny Svane

Johnny Svane

Daglig leder/ Salg

  johnny@svanebemanning.no  |    +47 940 00 111

Barbara Wiklandt

Barbara Wiklandt

Personalsjef

  barbara@svanebemanning.no  |    +47 951 46 475

Håvard Svane

Håvard Svane

Salgskonsulent

  haavard@svanebemanning.no  |    +47 902 51 072

Camilla Winum

Camilla Winum

Salgskonsulent/Lønnsansvarlig

  camilla@svanebemanning.no  |    +47 993 51 196

Maja Lucinska

Maja Lucinska

Rekrutteringsansvarlig

  maja@svanebemanning.no  |    +47 917 84 857

Trond Guldberg

Trond Guldberg

Salgskonsulent

  trond@svanebemanning.no  |    +47 483 12 705

Marianne Traa

Marianne Traa

Salgskonsulent / Mek. Industri

  marianne@svanebemanning.no  |    +47 902 48 537